یک سوال نه چندان تخصصی!

از آنهایی هستم که گاهی در جمعهای زنانه باقی خانمها میخواهند خفه ام کنند!! 

دلیلش هم این است  تفکراتم در مورد آقایان و روابطشان با خانمهای دیگر به دور از تعصب و یکطرفه قضاوت کردن است و خیلی دیدگاهها را قبول ندارم.

اینکه برفرض مثال شوهر نیوشا از چشم و ابروی ایشواریارای خوشش بیاید یا توجه شوهر لاله هنگام پخش موزیک ویدیوی سلناگومز جلب میشود در نظرم فاجعه نیست و خیلی حساسیت ها که خانمها دارند و برسر همان حساسیت ها با همسرانشان مشکل دارند را ندارم 

این امتیاز نیست!عیب هم نیست!اینها را گفتم تا بگویم برای منی که اصولا روی اینگونه مسائل خوشبین هستم یا درست ترش این است که بدبین نیستم هم موضوعی که این روزها متاسفانه بسیااار رواج پیدا کرده عجیب است!

نمیدانم اسمش را میشود قضاوت گذاشت یا فضولی یا ...ولی خیلی وقت است توی فیسبوک پروفایلهای عاشقانه ای را میبینم که آقای فلان دست دور کمر دوست اش،همسرش ،پارتنر اش عکس انداخته و جای عکس پروفایل هم همان عکس دوتایی لاو ترکاندنشان را گذاشته و به هزاااار نوع اعلام کردند که "این اِ ریلیشن شیپ" و ما با همیم و خانم فلان عشق من است و ای وای و های های و ....

تا اینجای ماجرا خیلی هم شیک و رمانتیک و زیباست !

اما وقتی نشسته ای و داری توی فیسبوک میچرخی آن گوشه ی صفحه  "نینوش جیگر" ، "ساناز واویلا"، "عسل جوجو" و "الی جوووووووون(به همین غلظت)" چشمک میزنند که خانم جان ،آقای فلانی(همان که رمانتیک و بهمان بود) ایشان را فالو میکند!تو هم بیا فالو کن!!!

خب سوال اینجاست که اغلب این گروه جیگر ها و واویلا ها و جوووووووون ها و جوجو های مذکور، فیلسوف و نویسنده و نگارنده و شاعرو اینها نیستند و بیشتر مطالب صفحه هایی مثل "آخجون به به" و "ای داد چه خوشگله " و تو رفتی من مُردم" و ...اینها را کپی پیست میکنند و بس!

پس این جنابان رمانتیک و "دست دور کمر حلقه کن" و عاشق و فلان به جز عکسهای فیگور آنچنان چیز دیگری را دنبال نمیکنند و سوال من دقیقا این است که چرااا؟خب لااقل یک طرف قضیه را حل کنید!

با آنهمه من عاشق روی تو ام و شیفته ی تو و اینها که زیر عکسهای عشقشان میگذارند،بعد دقیقا انگیزه شان از دنبال کردن این صفحات چیست؟؟

لااقل آن عکس دونفره ی لاو فوران کرده را از پروفایلتان بردارید و این فدایت شوم بمیرم برایت ها را ننویسید که وقتی فیسبوک عکس "جووووووون" ها را میگذارد آن گوشه و میگوید فلانی دنبال میکند تو هم فالو کن!! ما را دچار اینهمه سوال نکنید!!

حالا کسی اگر جواب منطقی دارد لطف کند بگوید ما هم از ناآگاهی دربیاییم!بسی ممنون!

 +تایید نظرات را برمیدارم تا اگر بنده به خواست پروردگار خواب به چشمم آمد شما در مورد این امر خطیر با یکدیگر بحث و تبادل نظر کنید

/ 44 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عسل بانو

این فیس بوک هیچ وقت من رو جذب نکرد . هیچ وقت. برعکس دو تا وبلاگم که ه ثانیه بهشون وصلم[لبخند]

F.GH

ربطش رو نمی فهمم؟ یعنی من نمی تونم عاشق باشم و پورن ببینم؟ عاشق باشم و به نظرم فیزیک بقیه جذاب باشه؟ ربطی داره اصلن؟

شهرزاد

هااا راستی عسل یه چیزی یادم اومد. یه پسر از آشناهامون رفته بود 600 هزار تومن داد بود ازش عکس بگیرن بذاره تو فیسبوکش. حالا فکرکن یارو شپش تو جیبش مللق میزدا ولی با پول دیگران چه کارا که نمیکرد. من که پارسال صفحه فیسبوکم رو حذف کردم.همسرم هم همینطور. یه جاهایی حتی اگر سالم هم باشی بودن درش صحیح نیست. مخصوصا بین بعضی ایرانیها که تخصص دارن تو به گند کشیدن فضاهای مجازی.

آبی خانوم :)

والا من بقیه شو نمیدونم چون اصن از فیسبوک خوشم نمیاد ؛ فقط در مورد قسمت اول میتونم بگم ک منم حساس نیسم رو اون موضوع!

مهراوه

چقدر با مزه نوشتی!کیف کردم از خوندش![گل]

ماجراهای مریمی

خب من اسم این تناقض‌ها رو میذارم کثافت‌کاری [خنثی] چون اون لاو ترکوندن‌ها یه جور کاور ه برای اینکه طرف هر شکری دل‌ش میخواد نوش جان کنه، بعد هم زبون‌ش پیش پارتنر ش دراز باشه که من همه جا تو رو جار زده‌م. پس دیگه اعتراض نکن. این آدما سالم نیستن به نظرم از لحاظ روحی. وگرنه اگه تو کسی رو داری و عاشق‌ش هستی، دیگه این کارا یعنی چی؟ اگه عاشق‌ش نیستی، پس کلا بی‌خیال‌ش شو برو به فالو کردن‌هات برس. منتها این آقایون مذکور، زیاده‌خواه‌ن. حریص‌ن. اینترنت بی‌دروپیکر دم دست‌ترین راهه برای اینکه تا حدودی خودشون رو ارضا کنن. حالا بیرون چه غلطایی می‌کنن خدا عال‌م‌ه. الان معلوم‌ه خیلی ازشون متنفرم. نه؟ [نیشخند]

شيلا مامان رومينا

فيس بوق يكي از اون چيزهايي بوده كه هيچوقت جذبم نكرد و دوست نداشتمش. اما در مورد خوش اومدن تعصبي ندارم

قاسم

باهات موافقم و ازینکه می تونی بدون پیش داوری قضاوت کنی خیلی خوشحالم. چرا؟ چون منم تقریبا مثه خودتم و همون مشکلیو توی جمع دارم که تو داری!!

شيلا مامان رومينا

يادم رفت ادامه حرفم رو بزنم مهم اينه كه دو طرف در اين حساسيت نداشتن يكسان باشند مثلا آقاهه از باسن اقدس خانم تعريف ميكنه اما اگه خانومش بگه واي تو اين فيلم برادپيت بازي ميكنه بهش برميخوره و ميگه تو عاشق براد پيتي؟ قيصر بيا كه داداش فرمونت رو كشتن[شیطان]