خوبان !

خوب است!

این دو کلمه توی سرم هی تکرار میشود!

مامان تماس بگیرد و بگوید:خدا را صد هزااار باااار شکر،بدن پری جان به شیمی درمانی خوب جواب داده است و با اولین جلسه اندازه ی تومور کاهش پیدا کرده است!و تو اولین چیزی که به ذهنت میرسد وامدار بودنت به قلبهای پاکیست که تورا ،عزیزت را در دعاهایشان یاد کرده اند و همانجا از خدا بخواهی هر آنچه بهترین اسن برایشان رقم زند!

دو ونیم شب در جایت بغلتی و ببینی گوشی موبایلت چشمک میزند که پیام داری،دوست مهربان و خوش قلبت نتوانسته به تنهایی همه ی شادی را یکجا سر بکشد !با تو شریک اش شده!جرعه جرعه بخوانی اش و بفهمی پسرک ربوده شده پیدا شده و بین گیجی و منگی و خواب وبیداری هی چشم هایت را بفشاری که اطمینان پیدا کنی داری درست میبینی،یک حس خوب و شاد بدود زیر پوست ات و تا خود صبح رویاهای خوش و رنگی ببینی!

فردایش با عزیزی برای نهار قرار داشته باشی از آن قرارهایی که هیجان زده ات میکند بروی و ببینی دوستت همان قدر بی آلایش و دریا وار است که می اندیشیدی و شاد و دلگرم شوی از مثبت بودن همان چند ساعت کوتاه!

دیگر همه ی اینها کافیست که پر شوی از حس خوب و یکی دایم در مغزت تکرار کند :خوب است...خوب است...

تمام انرژی مثبتی که این چند ساعت اخیر گرفتم تقدیم به تک تک قلبهای مهربانتان

/ 66 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک حسنا بانو هستم

سلام عسل جون[بغل][ماچ] وجودت همیشه پر از خوبیها و انرژی های مثبت[قلب] خوشحالم برات و بیشتر از همه خوشحال برای پری جان[قلب] ببخشید این مدت نشد که مرتب سر بزنم . برات بهترین رو میخوام . دخترک گل رو ببوس[ماچ]

حوایم

انشالله بهتر و بهتر بشه. [قلب]

مارال

خدا رو شکر که سرشار از انرژی مثبتی عزیزم.ایشالا ادامه دار باشه.

آبی خانوم :)

عسل آپ کن دیگ

پرنیان

چه اتفاق های قشنگی... رنگ روزهاتو باید خیلی خوب کرده باشه, نه؟

زیبا

همیشه واسه بچه دار شدن دودلم. نمیدونم میتونم بهش محبت کنم یا از اینکه آزادیمو گرفته شاکی میشم.... بهم میگن عشق به بچه ت رو تا بچه دار نشی درک نمیکنی. گویا همینطوره؛ نه مامان عاشق؟ [بغل][قلب]

ماه گل

همیشه امیدوارم این صفحه رو با خبرای خوب رنگی کنی عسل جان .. برات خیلییی خوشحالم و برای پری عزیز ..

نيوشا

خوشحالم براي حس هاي خوب اين روزهاي تو :)