وقتی همه چیز دست به دست هم دهد!

گرمای این روزها و سردردهای مدام و بیحالی، وقتی به نداشتن اینترنت و مشکلات  مخابرات و نگرانی برای  پری وسرو کله زدن با دخترکی که دائما حوصله اش سرمی رود،اضافه شود نتیجه اش این است که تبدیل شوم به زنی غرغرو !!و کج خلق!

و صدالبته رژیم سخت غذایی که دارم به عصبی تر شدنم بسیااار کمک کرده است!

هنوز هم نمیدانم کی قرار است این مشکل لعنتی قدیمی مخابرات را درست کنند و خدا کند بالاخره دل از این وسیله های قدیمی فسیل بکنند و خب کمی زحمت به خودشان بدهند و یک تغییر اساسی صورت بگیرد تا هر چند وقت یکبار این بلا را به سر ما نیاورند!

 

 

 

پری خوب است!

پری مهربانم خوب است!یعنی حال عمومی اش خوب است!

به دیدنش که میروم چشمهایم را به دقت نگاه میکند و خدا نکند اثری از غم ببیند...

بابا اولین روزی که با پزشک اش صحبت کرد آنقدر حال بدی داشت که نتوانست درد را از چشمانش بشوید و به دیدن پری برود!نتیجه این بود که  شب پری جان از بیمارستان با گوشی بابا تماس گرفت و گفت:رسم عیادت از بیمار این است که به او روحیه بدهند،برادرجان!!من خوب میشوم عزیز دلم!علم پیشرفت کرده!کمی سخت میشود اما زود خوب میشوم!غصه نخور!هیچکدامتان ناراحت نباشید!برای خدا که کاری ندارد!مطمئن باش خوب میشوم!

بابا شرمند شده بود!صورتش خیس شد! از زیر عینک اش یک رد براق تا نزدیک چانه اش بود!اما خیلی سریع با پشت دست پاک اش کرد تا به ما ثابت کند "مرد که گریه نمیکنه" !!

و خب ما هم اصلا به روی خودمان نیاوردیم اما بعدا یکی یکی اعتراف کردیم که آن شب هر کداممان در خلوت خودمان تمام صبرمان تمام شد و کلی اشک ریختیم!

بیوپسی را انجام داده اند،خدا میداند نتیجه چه خواهد بود و ...ماهم سپرده ایم به دستان توانمند خودش!

من هم همه چیز را به خودش سپردم

یک جورهایی با هم کنارآمدیم!میدانست که الکی هارت و پورت میکنم و دست آخر فقط او را دارم!به هر حال سی سال است که مرا میشناسد بلکه بیشتر!اخلاقم را خوب بلد است !میداند گاهی خیلی مزخرف میشوم!این را خودم هم میدانم!

یک دعوای تقریبا شدید هم بوده این روزها!بین من و "د"!البته بعد از دعوا دلیلش مشخص شد و آن هم چیزی نبود جز پریشان حالی من برای پری و نگرانی "د" برای حاج آقا که گویا باید قلب اش را جراحی کند.

یک جورهایی هر دو از خجالت هم در آمدیم!!میدانم کار خوبی نبود اما گویا کاسه صبر هردویمان لبریز بود!خب عوارض همخانگی و همجواری هم هست دیگر!کلا من با همین همجوار بودن هم خانه بودن از اصل مشکل دارم اما حالا زمان خوبی برای نوشتن از این ها نیست!

خیلی هایتان تا قبل از اینکه اینترنت ام قطع شود کامنت گذاشته بودید که فقط توانسته بودم بخوانمشان و چقدر لذت داشت دیدن آنهمه همدلی و عشق!خداوند هزاران برابر انرژی که به من منتقل کردید را مهمان دلهاتان کند...

به محض وصل شدن اینترنت پستم را ثبت میکنم و دانه دانه کامنتهایتان را پاسخ خواهم گفت 

روزهایتان پر از اتفاقات خوب 

تنتان سلامت 

لبخندتان مستدام ...

/ 47 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خانوم ميم

خدواند پري بانو را حفظ كنند ، صبر و استقامتشان زياد باد!چه حرف هاي خوبي زدند :براي خطا كه كاري ندارد![قلب] انشالله سلامت مي شن. خيلي زود[گل]

فندق خانوم

آخيش برگشتي.دل نگران بودم. خدا رو شكر بهترن.اميدوارم روز به روز بهتر تر شن مواظبه خودت باش.بايد تو اين روزاي سخت هواي همو داشته باشين.[ماچ][قلب]

sanaz

عزیز دلم با تمام وجود برای عزیزی که داری دعا میکنم[ماچ]

negin

خدا بزرگه عزیزم. درد و درمان هر دو از اوست. امیدوارم روزهات سرشار از شادی باشه آپمممم

بالالایکا

نمیدونم چرا همه ی این مشکلاتی که گفتی به معده ی پر قابل تحملترند !! رژیم غذایی ، خصوصا اگر کم کربوهیدرات باشه ، خیلی آدم رو بدخلق میکنه . دوهفته این رژیم کانادائیه رو گرفتم ، نزدیک بود دوستی سی ساله ام با یکی بهم بخوره ، بس که هاپو شده بودم !!! جالب اینه که میبایست ۷ کیلوکم میکردم ، حاصل بیش از دو کیلو نبود ! گفتم قدر همان رژیم دکتر خضری خودم رو بدونم و با هر خرمایی که میخورم یه فاتحه برای روح امواتش بفرستم !!! نمیدونم رژیمت چیه اما امیدوارم کارساز باشه برات و حالت روز به روز بهتر بشه عزیزم.

یه نفر که . . .

بعضی وقتها به خودم می گم امان از دست من وقتی دلم از همه ی دنیا پر می شه و من هیچ وقت دیواری کوتاه تر از اون برای خالی کردنش پیدا نمی کنم . . . و عسل امان از وقتی که یه بعض بزرگ مزمن مثل پری جان شما توی سینه ات داشته باشی . . . مراقب خودت باش خانوم گل

سمانه

سلام عزیزم ان شاءالله که حال پری خانم هم بهتر از این می شه و این شرایط برای همه هست و گذریه و به قول خودت به دلیل این هم وضعیت روحی هر دوی شما بوده[قلب][گل]

نیلوفر

انشاءالله که خیره...برای پری خانوم ارزوی سلامتی میکنم... به اعصاب خودتون مسلط باشین و بدونین که بعضی وقت ها باید یک نفر باشه که مدیریت کنه و دیگران رو اروم کنه[خنثی]

مریمانه

امیدوارم پری هرروز حالش بهتر بشه و شاد باشی