آنچه امروز دارم!

از اشکهای بی امان دیشب "دو پلک ورم کرده ی قرمز" و "تعجب از صدای قدمهایی که نزدیک شدند و حضور کسی که دستهایم را گرفت" و "مزه مزه کردن حرفهایش که گفت:درستش میکنیم بهترینها رو به دست میاریم غصه شو نخور برو بخواب تا فردا خدا بزرگه! "مانده است!

 

و منی که دارم گوشه گوشه ی خانه ام را میبلعم و زیر لب معجزه می طلبم

 

/ 40 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افسون

بانو جان آرزو میکنم خداوند بهترین رو که خیر زندگی شما هم توش باشه سر راهت قرار بده که اگه از ته دل بهش امید داشته باشی و همه کارها رو به دست خودش بسپاری حتما همینطور میشه . موفق باشی عزیزم [گل]

آرام ( يه مامان از ....)

عسل جون چى شده؟ هر چى كه هست انشاءالله خيره و خدا بزرگه همون طورى كه شويت هم گفته، پس دستن رو به زانو بذار و يك يا الله بگو و خودتو و مشكل رو به دستهاى مهربان خدا بسپار عسلك جان[لبخند]

تکتم

جواب حوری را نوشتم اما جواب واقعی را خود حوری باید بدهد. باید تکان بخورد. تو خوب درک می کنی حرفم را اما خداییش برای دخترک پاک و ساده شهرستانی که تا بوده تربیت شده برای خانم بودن و سازگاری و چشم گفتن.... این شورش بزرگی است. باید بر ترسهایش غلبه کند.

الی

هر چی که هست امیدوارم همتون سالم و سلامت باشید بقیش حل میشه بخدا

سوده

عسل جان نصف عمر شدم چي شده خواهر دعات مي کنم ولي خيلي نگرانتم بگو چه خبره

مريم

سلام چي شده عسل جان نگرانم كردي مشكل مالي پيدا كردين؟ ايشالا خدا كمكت كنه

عسل

ما مردیم از نگرانی.نمیخوای بگی چی شده عسل جان؟برات دعا میکنم.بوس..[لبخند][لبخند][لبخند][لبخند]

یک دختر

خدا بزرگه انشالله همه چی درست میشه

رها

معجزه واقعیته عزیزم معجزه دروغ نیست من اینو به چشم خودم توی زندگیم دیدم بارها و بارها .

جشنواره بزرگ تولید صداهای صوتی

دوست بزرگوار عسل عزیز برآنیم تا بزرگترین کتابخانه صوتی برای کودکان و نوجوانان ، بویژه کودکان نابینا را ایجاد کنیم . از شما بزرگوار رسما دعوت می شود درخواست همکار افتخاری ما را پذیرا باشید و در اجرای این برنامه فرهنگی ما را یاری فرمایید.